• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Школа молодого вчителя "Шлях до майстерності"

Школа молодого вчителя

Запрошуємо до обговорення досвіду роботи нашого закладу!

/Files/photogallery/732/чекаємо.JPG

У блозі школа молодого вчителя « Шлях до майстерності» (номінація «Формування творчої особистості в навчальних закладах») подана чітка система роботи навчального закладу з молодими вчителями, розкрито роль наставництва у формуванні творчої особистості. Подані матеріали презентують досвід роботи заступника директора з навчально-виховної роботи з проблемної теми, вони є доказом, що успішна педагогічна діяльність молодого фахівця залежить не лише від його професійної підготовки та особистих якостей, а й від того, в який колектив він потрапить, які умови будуть йому створені, яку методичну допомогу йому надаватимуть для того, щоб він міг розвивати ініціативність, творче начало.

Актуальність досвіду полягає у забезпеченні умов для розвитку творчої особистості вчителя. Новизна досвіду полягає у спрямованості його змісту на формування мотивів для самовдосконалення, що сприятиме розвитку в молодих колег самостійності, комунікативно-пізнавальної та соціальної активності, професійної компетентності.
Досвід має практичну значимість, так як його зміст є доступним для використання заступникам директора з навчально-виховної роботи, вчителям-наставникам і молодим спеціалістам.
В блозі подано цікаві матеріали щодо становлення молодого вчителя. Блог містить посилки на авторські публікації в мережі Інтернет, є багато фотографій, які підтверджують проведену роботу.
Кiлькiсть переглядiв: 511